3 Листопада, 2016

ПРО ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОВНЕ НАРКОЛОГІЧНЕ ТА ПСИХІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ КАНДИДАТІВ

Від Нестеренко Юрій

Пропоную до вашої уваги проект ініціативи “Про обов’язкове повне наркологічне та психічне обстеження кандидатів на державні посади, кандидатів на виборні посади всіх рівнів, а також і тих, хто вже займає вищезгадані посади”.

Я вважаю, що ця ініціатива є дуже важливою для самої України та нас із вами. Тому запрошую всіх до обговорення цієї ініціатіви. Мені дуже цікаво наскільки є доречною ця ініціатива та чі може вона стати законом України.
Дякую вам за вашу небайдужість.

narkota_1

1. НАЗВА ІНІЦІАТИВИ

Про обов’язкове повне наркологічне та психологічне обстеження кандидатів на державні посади, кандидатів на виборні посади всіх рівнів, а також і тих, хто вже займає вищезгадані посади.

2. ЗМІСТ ІНІЦІАТИВИ

2.1ЩО САМЕ ВИ ХОЧЕТЕ ЗМІНИТИ ЦІЄЮ ІНІЦІАТИВОЮ?

Ми виступаємо за те, щоб на державні та на виборні посади всіх рівнів прийшли та займали психічно здорові люди, що не є залежними від наркотичних речовин або не страждають на алкогольну або тютюновою залежність.

Аналізуючи суспільну поведінку державних чиновників та депутатів всіх рівнів; суперечливих рішень, які вони приймають і тут же скасовують, їх неусвідомленої риторики та істеричного поведінки, складається враження, що вони: або психічно не здорові, або небезпечно залежні від різного роду незаконних наркотичних речовин або ж на їх поведінку впливає надмірне вживання алкоголю й неконтрольоване тютюнопаління.

Те, що депутати й чиновники приймають рішення позбавлені будь-якої розумної логіки, а також керуються особистими корисливими мотивами, ігноруючи інтереси держави та громадян України, може вказувати тільки на те, що вони дуже хворі. Всі прекрасно розуміють, що психологічно та фізично здорова людина зазвичай приймає рішення логічні та зрозумілі усіма. Рішення, що спрямовані на зміцнення й розвиток держави.

Для того, щоб отримати право керування транспортним засобом або отримати дозвіл на купівлю, зберігання та використання зброї, необхідно, крім іншого, обов’язковий огляд лікаря-нарколога та психіатра.

Чому ж тоді ми призначаємо або вибираємо людей, яким належить вирішувати долі, як країни, так і наші з вами, і при цьому ніхто не цікавиться тим, наскільки кандидат здоровий фізично й психологічно. І чи не може він бути контрольований шляхом шантажу з огляду його психологічне здоров’я або пристрасті до наркотичних речовин.

2.2 ЯК ВИ ПРОПОНУЄ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗАПРОПОНОВАНІ ЗМІНИ?

Поступаючи на державну посаду, або подаючи документи на виборну, кандидат автоматично погоджується із тим, що він зобов’язаний пройти медичний огляд у психіатра та нарколога з обов’язковою здачею крові для проведення повного аналізу. Для уникнення можливих фальсифікацій, медичний огляд може бути проведений раптово, а відмова кандидата на його проходження автоматично є визнанням своєї провини і, як наслідок, зняття своєї кандидатури з розгляду на посаду, а також самої посади.

Проходження медичного огляду повинно проходити протягом усього періоду, як кандидатського, так і при займаної кандидатом посади. Перевірка повинна проходити раптово і без будь-якого попереднього попередження. Також перевірка проходить в присутності, незалежної комісії, представниками якої є представники громадських організацій. Перевірка психічного стану, а також наркотичної та алкогольної залежності, повинна здійснюватися в клініках або лабораторіях третіх країн або ж їх фахівцями в Україні.

У разі, якщо обстеження покаже, що кандидат, або діючий посадовець мають психічні проблеми або є нарко чи алкозалежними, мусять бути негайно виведеними за штат та піддані лікуванню у разі психічного захворювання, а в разі наркологічної залежності звільнені, а проти них має розпочатися слідчі дії, відповідно до статей кримінального кодексу України.

2.3 ЩО ОТРИМАЄ СУСПІЛЬСТВО ВІД ЗМІН?

Україна та громадяни країни отримають психічно та фізично здорове керівництво, що усвідомлено працює на благо України, що, приймаючі відповідальні рішення, спрямовує всі свої сили на поліпшення політичного і економічного благополуччя в країні.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ІНІЦІАТИВИ.

Державні та виборні посади всіх рівнів повинні займати психічно здорові люди, які не є залежними від наркотичних речовин або страждають на алкогольну або тютюновою залежність.

3. ДО ЧОГО ЗАКЛИКАЄ ІНІЦІАТИВА.

Державні та виборні посади всіх рівнів повинні займати психічно здорові люди, які не є залежними від наркотичних речовин.

ІНІЦІАТИВА НА ГОЛОСУВАННІ

ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ІНІЦІАТИВУ

Share