3 Листопада, 2016

Ідентифікація завдяки BankID. Простіше простого

Від Нестеренко Юрій

prezentazia_bankid

Більшість питань, пов’язаних з голосуванням за ініціативи, що розміщені на незалежній платформі Мiygolos.org.ua, торкаються проблем з верифікацією користувача за допомогою BankID.

Отже, давайте разом розберемося із тим, що ж воно таке BankID.

Перш за все, це простий, надійний та дуже зручний спосіб верифікації громадян, через українські банки при наданні будь-яких послуг в мережі  Інтернет, де потрібно знати напевно ім’я одержувача послуг.

Коли ви відкриваєте рахунок у банку, фінансова установа вимагає пакет документів, що засвідчують вашу особу. Ці данні зберігаються в інформаційному центрі самого банку, що забезпечує  їх надійний захист.

BankID – це система, яка перевіряє особу користувача за допомогою багаторівневої ідентифікації, одним з елементів якої є смс з кодом підтвердження.

У разі, якщо на вашому смартфоні встановлено мобільний додаток банку, ідентифікація ще спрощується. Використовуючи додаток на смартфоні, вам потрібно лише сканувати QR-код, а всі етапи реєстрації будуть виконані автоматично й в лічені секунди.

Деякі люди бояться, що хтось зможе вкрасти їх гроші, якщо вони користуються системою BankID. Але BankID не надає доступу до банківських рахунків або вашого кабінету інтернет-банкінгу, не надає будь кому особисту та конфедиційну інформацію. Це лише портал доступу до того інтернет-ресурсу, де він розташован.

Тому, коли ви створюте ініціативу на незалежній платформі Мiygolos.org.ua, або підписуєте вже існуючу ви нічим не ризикуєте.

 

Наразі, на незалежній платформі Мiygolos.org.ua, ви маєте можливість підтримати дві ініціативи:

За надання народу права законодавчої ініціативи.

За скасування акцизів, податків і заборони вільно користуватися автомобілями ввезеними з-за кордону.

Ми, також, просимо вас допомогти нам зрозуміти, як зробити незалежну платформу ініціатив Мiygolos.org.ua більш зручнішою для вас. Для цього, слід перейти за посиланням і відповісти на три питання.

docs.google.com

Share