7 Листопада, 2016

ОБОВ’ЯЗКОВЕ Е-ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ КАНДИДАТАМИ

Від pinky

Ознайомлення з деклараціями кандидатів на державні та виборні посади всіх рівнів на спеціалізованому сайті, допоможе людям відповідальніше та прискіпливіше підійти до вибору. Людям, які не зможуть пояснити та підтвердити походження своїх доходів і майна,немає чого робити, як на державних посадах, так і радах всіх рівнів. Якщо кандидат тримає всі свої збереження готівкою та зберігає все не в банку, а вдома, то він або не довіряє банківській системи своєї країни, а це є нонсенсом по суті; або він готовий до того, щоб будь якої миті, разом зі своїми капіталами, втекти до однієї з країн, що так люб’язно зустрічають нашу «еліту», що геть прокралась.

Ми пропонуємо внести зміни до Закону про вибори, доповнив його нормою про обов’язкову публікацію кандидатами на державні та виборні посади всіх рівнів своїх декларацій на сайті Єдиного державного реєстру декларацій (https://public.nazk.gov.ua).

Обов’язкове повне декларування кандидатом на державні та виборні посади всіх рівнів доходів, як своїх, так і членів своєї сім’ї, із зазначенням джерел отримання доходів і довідкою про сплату податків за останні п’ять років буде поставлений моральний і юридичний бар’єр, що не дозволить нечистим на руку політикам увійти до влади, а чиновникам красти, завдаючи шкоди державі та її народу. Громадяни, отримавши доступ до декларацій кандидатів, зможуть оцінити та порівняти наскільки майбутні депутати та чиновники реально готові працювати заради блага країни й захищати інтереси громадян.

Обов’язкове декларування кандидатом на державні та виборні посади всіх рівнів доходів, своїх і членів сім’ї, із зазначенням джерел отримання доходів і довідкою про сплату податків за останні 5 років.

Відсікти від влади тих, хто не може пояснити походження своїх доходів. Допомогти громадянам зробити усвідомлений вибір при голосуванні.

ІНІЦІАТИВА НА ПОПЕРЕДНЬОМУ ОБГОВОРЕННІ

Share