24 Листопада, 2016

Сила громадянського суспільства – дієва!

Від Нестеренко Юрій

230431f

Нагадаю, що на незалежній платформі громадських ініціатив «Мій Голос» була розміщена ініціатива, котра пропонує підтримати повне скасування акцизів і податків при легалізації автомобілів ввезених в Україну з-за кордону, а також скасувати заборону на вільне користування своїм особистим майном.

Команда платформи «Мій голос», у співпраці з іншими громадянськими об’єднаннями і просто громадянами, активно працює над вирішенням проблеми, що стосується автомобілів з іноземною реєстрацією, що тимчасово ввезені на територію України.

І ось, на нашій вулиці відбувся хоч і маленьке, але свято. На сьогодні реальною стає проект закону, що дозволяє ввозити і користуватися автомобілем, за умови сплати збору в 6000 грн. на рік. Стосуватися він буде автомобілів, що не потрапляють під стандарти Євро-5 і Євро-6, оскільки для них є закон №1389-VIII, а також не має обмежень за роком випуску чи еко-стандарти.

І нехай це поки проект закону, але проблема, яку він зможе вирішити реально позбавить людей від багатьох незручностей, починаючи з величезних черг на кордонах і закінчуючи викоріненням корупції хоча б в одному секторі економіки.

Так що, сила громадянського суспільства – дієва.

Share