28 Листопада, 2016

Незалежна платформа “Мій Голос” поєднує голоси!

Від Нестеренко Юрій

2016-11-28-10-06-27

Після радіоефіру, що відбувся у понеділок 28 листопада на Радіо Ера, стало цілком зрозуміло, що робота команда платформи “Мій Голос” потроху починає давати результати. По перше, люди поволі починають довіряти платформі, намагаючись зрозуміти те, як вона працює та яким чином ініціатива може перетворитися на закон. По друге, люди починають консультуватися стосовно тих ініціатив, що насправді є актуальними не тількі для них, але й для країни у цілому. По третє, команда платформи “Мій Голос” отримала багато запитань, що дозволили їм будувати нові мережі комунікації з громадянами, які підтримують ідеї електронної демократії.

Але поруч з успіхом існує ще і безліч питань. Люди обурюються тим, що дуже малий відсоток реалізації так званих петицій.  А ті що реалізовані стосуються питань, що жодним чином не торкаються їх повсякденного життя.

Підсумком прямого спілкування команди платформи “Мій Голос” стало координація з декількома громадськими організаціями стосовно запропонованих проектів ініціатив, що будуть спільно розроблені та опубліковані на сайті обговорення ініціатив, а також налагодження комунікацій з тими людьми, які не мають доступу до Інтренет, але мають бажання взяти участь у роботі платформи “Мій Голос”.

Share