23 Жовтня, 2017

Легалізація марихуани

Від ГО Мій Голос

Автор: Сергій Чистяков
Адресат: Верховна Рада України

ЩО САМЕ ВИ ХОЧЕТЕ ЗМІНИТИ ЦІЄЮ ІНІЦІАТИВОЮ?

Декриміналізація використання марихуани дасть змогу зменшити корупційні ризики в діяльності поліції України, зменшити кількість засуджених за зберігання не значної кількості конопель, знизити кількість вживання алкоголю, що автоматично знизить кількість травмування, отруєння, ДТП та летальних наслідків спричинених вживанням алкоголю.

ЯК ВИ ПРОПОНУЄ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗАПРОПОНОВАНІ ЗМІНИ?

Внести законопроект про декриміналізацію та амністію засуджених за зберігання конопель.
Легалізація марихуани в Україні підвищить туристичну привабливість, зменшить інфікування не виліковними Віл та СНІД, а також гепатитів, зменшить кількість споживачів внутрішньо венних наркотичних речовин які призводять до тяжких наслідків ( передозування, інфікування, наркотична кома та залежність), збільшить можливості для розвитку малого та середнього бізнесу, збільшить робочі місця на селі. Підвищить якість життя тяжкохворих громадян на онкологічні та інші захворювання.

ЩО ОТРИМАЄ СУСПІЛЬСТВО ВІД ЗМІН?

Інститут луб’яних культур та фіто фармацевтичного сир я Національної академіі аграрних наук отримає роботу, по виведенню сортів конопель в країни ЄС, Канади та США. В 2006 році підприємства Інституту отримали ліцензію на проведення господарчої діяльності по культиваціі та вирощування конопель ( Наказ МінАПК від 18.09.2006 № 531).

ДО ЧОГО ЗАКЛИКАЄ ІНІЦІАТИВА

Внести законопроект про декриміналізацію та амністію засуджених за зберігання конопель.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ІНІЦІАТИВИ

Про декриміналізацію та амністію засуджених за зберігання конопель.

ІНІЦІАТИВА НА ПОПЕРЕДНЬОМУ ОБГОВОРЕННІ

Share