1 Листопада, 2016

ЗА СКАСУВАННЯ АКЦИЗУ, ПОДАТКІВ ТА ЗАБОРОНИ ВІЛЬНО КОРИСТУВАТИСЬ АВТО

Від Нестеренко Юрій

Існуючі ставки акцизного збору та податків не дозволяють переважній більшості громадян України придбати автомобіль, як для свого особистого користування так і комерційного використання. Гроші, які держава вимагає у якості акцизів та податків не виконують своєї головної функції – поліпшення життя громадян України та зміцнення її економічної незалежності. Намагання держави заборонити громадянам України вільно користуватись придбаними авто, встановлення обмежень, щодо купівлі та продажу авто, що були ввезені громадянами України із за кордону, є прямим порушенням їхніх конституційних прав. Скасування ставок акцизного збору та податків, а також норм, що забороняють вільно купувати та продавати автомобілі дозволить дотримуватись світових норм демократії, а також матиме прямий вплив на поліпшення економічного стану в країні.

Пропоную прийняти Верховною Радою України закон, що скасує акцизний збір, ПДВ та збір до пенсійного фонду з авто виробництва країн ЄС, США, Канади, Японії та Південної Кореї будь якого віку, що були придбані та ввезені до митної території України громадянами України. Цім же законом пропонується відмінити обмеження на купівлю, продаж та користування такими авто, у зв’язку з тим, що такі норми суперечать Конституції України.

Завдяки реалізації пропонованої ініціативи, громадяни України отримають можливість вкладеня зекономлених коштів у ведення власного бізнесу, пряме поліпшення їх майнового стану. Також реалізація цієї ініціативи приведе до збільшення робочих місць в сфері обслуговування автомобілів, а збільшення використання палива призведе до наповнення бюджету як від податків, сплачених операторами АЗС, так збільшать доходи бюджету від транспортного збору, що поліпшить якість доріг та інфраструктури України в цілому. Зниження вартості авто, що були у використанні, знизить вартість нових автомобілів. Відсутність зборів за розмитнення дозволить легалізувати автівки, що мають номери інших країн та поліпшить загальну ситуацію на дорогах.

ПІДПИСАТИ ІНІЦІАТИВУ

vc_04

Share