ПОРАДИ ПО РОЗМІЩЕННЮ ІНІЦІАТИВ НА ПЛАТФОРМІ MIYGOLOS.ORG.UA

mg_inic_400

Ми дякуємо Вам за Вашу небайдужість та високу громадську позицію. Нижче ми пропонуємо вам поради по складанню ініціативи.

Для того, щоб Вашу ініціативу підтримали, її необхідно викласти максимально зрозумілими словами. Всі повинні одразу зрозуміти за що саме вони віддають свій голос. Ваші аргументи мусять бути викладені коротко та пробуджувати бажання підписати ініціативу. При складанні ініціативи усі пункти є важливими та обов’язковими для заповнення.

Сеанс Вашої авторизації триватиме 15 хвилин. Це зроблено задля того, щоб не було можливості передати свій аккаунту користування іншій людині та як запобіжний засіб використання платформи всупереч демократичним нормам.

І щоб Ви встигнули розмістити ініціативу, ми й радимо Вам спочатку скласти текст Вашої ініціативи, а вже потім перенести його у реєстраційну форму платформи, використовуючи комбінації клавіш CTRL+C для копіювання та CTRL+V для внесення.

  Назва ініціативи, що як найточніше відображає викладену в ній ідею.
  Виберіть назву ініціативи, яка найточніше відображає її ключову ідею!
  Вона має містити ключові слова, за якими інші користувачі зможуть знайти вашу ініціативу в розділі пошуку головної сторінки

  Яку проблему ви хочете вирішити, і чому?
  Розкажіть про ситуацію, яку ви хочете змінити.
  Чому ви вважаєте, що нинішній стан речей шкодить суспільним інтересам?

  Мета – запропонувати представникам органів державної влади та громадськості свої конкретні ідеї для вирішення цієї проблеми! Які зміни пропонуєте саме ви, аби створити щось нове і змінити поточну ситуацію на краще? Рішення мають бути реалістичними, простими та конкретними – так, щоб більшість громадян зрозуміли та підтримали їх.

  Розкажіть, яку користь для суспільства дасть впровадження вашої ідеї. Що саме буде змінено та поліпшено для того, аби змінити Україну на краще? Будь ласка, зробіть це якомога детальніше та простіше

  Конкретно та стило опишіть основну ідею, обов’язково включіть рішення, яке ви пропонуєте. Цей текст на порталі користувачі, скоріше за все, будуть бачити в першу чергу. Це візитна картка вашої ініціативи!

  Текст для повідомлень у соціальних мережах

  Цей текст є надзвичайно важливим – 80% підписів під ініціативою «приходять» за посиланнями у соціальних мережах! Створіть короткий та надихаючий заклик, щоб мотивувати людей одразу підписати вашу ініціативу! Посилання на ініціативу буде додано до тексту автоматично, не потрібно робити це самостійно.

  Для більш детального пояснення ваших ідей ви можете додати допоміжний документ. Рекомендуємо зробити його коротким і стислим, викласти в ньому лише найважливіше.

  Дозволений формат документа – тільки *.pdf

  Розмір файлу до 2 МВ

  Зображення, що передує тексту ініціативи є обов’язковим та дуже важливим. Воно першим привертає увагу та сприяє позитивному прийняттю ініціативи.
  Розмір файлу до 2 МВ. Розмір зображення до 1024×1024 px


  УВАГА!

  Платформа Мій Голос не має доступу до банківських та інших персональних даних користувачів порталу. Всі персональні данні зберегаються в банківських установах, що приєднані до системи BankID.
  Система BankID передає інформацію представникам порталу про ідентифікаційний номер, e-mail адресу, прізвище ім’я по-батькові, які необхідні у разі подання ініціативи до Верховної Ради України, Адміністрації Президента або Кабінету Міністрів України.

  Share