ТРИВАЄ ЗБІР ПІДПИСІВ

ЗА СКАСУВАННЯ АКЦИЗУ, ПОДАТКІВ ТА ЗАБОРОНИ ВІЛЬНО КОРИСТУВАТИСЬ АВТО, ЩО ВВЕЗЕНІ ІЗ ЗА КОРДОНУ

cars_02

Існуючі ставки акцизного збору та податків не дозволяють переважній більшості громадян України придбати автомобіль, як для свого особистого користування так і комерційного використання. Гроші, які держава вимагає у якості акцизів та податків не виконують своєї головної функції – поліпшення життя громадян України та зміцнення її економічної незалежності. Намагання держави заборонити громадянам України вільно користуватись придбаними авто, встановлення обмежень, щодо купівлі та продажу авто, що були ввезені громадянами України із за кордону, є прямим порушенням їхніх конституційних прав. Скасування ставок акцизного збору та податків, а також норм, що забороняють вільно купувати та продавати автомобілі дозволить дотримуватись світових норм демократії, а також матиме прямий вплив на поліпшення економічного стану в країні.

Пропоную прийняти Верховною Радою України закон, що скасує акцизний збір, ПДВ та збір до пенсійного фонду з авто виробництва країн ЄС, США, Канади, Японії та Південної Кореї будь якого віку, що були придбані та ввезені до митної території України громадянами України. Цім же законом пропонується відмінити обмеження на купівлю, продаж та користування такими авто, у зв’язку з тим, що такі норми суперечать Конституції України.

Завдяки реалізації пропонованої ініціативи, громадяни України отримають можливість вкладеня зекономлених коштів у ведення власного бізнесу, пряме поліпшення їх майнового стану. Також реалізація цієї ініціативи приведе до збільшення робочих місць в сфері обслуговування автомобілів, а збільшення використання палива призведе до наповнення бюджету як від податків, сплачених операторами АЗС, так збільшать доходи бюджету від транспортного збору, що поліпшить якість доріг та інфраструктури України в цілому. Зниження вартості авто, що були у використанні, знизить вартість нових автомобілів. Відсутність зборів за розмитнення дозволить легалізувати автівки, що мають номери інших країн та поліпшить загальну ситуацію на дорогах.

ПІДПИСАТИ

ДОЛУЧИТИСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ

ЗА НАДАННЯ НАРОДУ ПРАВА ЗАКОНОДАВЧОЇ ІНІЦІАТИВИ

img_2851

Пропонуємо надати громадянам України можливість безпосередньо впливати на законодавство України та здійснювати в повному обсязі права, закріплені п’ятою статтею Конституції України.

Пропонуємо прийняти Закон про народну законодавчу ініціативу, який міститиме норму про те, що на основі народної ініціативи, яка зібрала 200 000 підписів виборців України в інтернеті, Верховна Рада України ЗОБОВ’ЯЗАНА розробити та внести на голосування закон, що відповідає ідеї ініціативи або запропонувати до розгляду альтернативний закон.

Закон про народну законодавчу ініціативу відкриває нові можливості розвитку демократії в Україні, надає громадянам можливість швидко та зручно об’єднуватись для поліпшення життя в країні, висловлювати свої ідеї, бажання та потреби. Закон спрощує суспільний контроль над діяльністю Верховної Ради. Дозволяє народним обранцям дізнаватися про реальні проблеми, які хвилюють більшість громадян України.

ПІДПИСАТИ

ДОЛУЧИТИСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ

Share